Projektowanie Najlepszych Stron Ever: Tutaj jest pomoc

Projektowanie Najlepszych Stron Ever: Tutaj jest pomoc

Bycie swoim własnym projektantem stron internetowych może być przerażające, ale zabawne jednocześnie, a to jest szczególnie prawdziwe, jeśli nie masz dużo doświadczenia w tego typu projektowaniu. Ten artykuł zapewni Ci solidne podstawy jak to zrobić.

Fajne funkcjonalności

Włącz funkcję wyszukiwania, która pozwala odwiedzającym znaleźć to, czego potrzebują. Jeśli ktoś szuka czegoś na swojej stronie, chcą szukać pola, aby pomóc im szukać. Mogą przejść do innej strony, jeśli nie masz jednego. Powinieneś umieścić to pole wyszukiwania na górze swojej strony, najlepiej po prawej stronie. To właśnie tam szuka go wielu odwiedzających. Jeśli nie wiesz jak to zrobić - warto skonsultować się z profesjonalistami, dla których błahostką jest tworzenie stron - Poznań, Kraków ma doskonałych specjalistów.

Patrz na użytkownika

Nie zmuszaj użytkowników do instalowania dziwnych wtyczek. Wielu obeznanych z technologią użytkowników nie zrobi tego. Powszechnymi przestępcami są nietypowe odtwarzacze wideo, przeglądarki obrazów i platformy do interaktywnych gier. Dla większości standardowych przypadków użycia, istnieje zaufany plugin, taki jak Windows Media Player lub nawet Flash), który zrobi to, co chcesz bez odpychania użytkowników.

Gdziekolwiek logo pojawia się na Twojej stronie, powinieneś dołączyć do niego uzupełniający slogan lub tagline. Idealnie, ten tagline powinien być chwytliwy i informacyjny, i powinien oferować jakieś podstawowe podsumowanie celu witryny lub oferty produktów. Kombinacja Twojego logo i tagline powinna pojawić się na każdej stronie, aby stworzyć poczucie spójności. Obserwuje się już to jako standard nawet przy stronie takiej jak serwis kas fiskalnych Poznań czy gdziekolwiek indziej.

Technologia strony

Jedną z rzeczy, które należy zawsze brać pod uwagę, gdy myślisz o projektowaniu stron internetowych jest najnowsza technologia, która jest dzisiaj. Jak technologia postępuje do robi w sieci, więc upewnij się, że jesteś zawsze na bieżąco z tym, co się zmienia, tak, że jesteś, że dużo więcej zrozumienia, jak działa w sieci.

Jeśli nie czujesz się pewnie w każdym obszarze podczas projektowania strony internetowej, poproś o pomoc kogoś. Możesz albo znaleźć pomoc od przyjaciela lub od nieznajomych na miejscach takich jak fora w sieci. Po prostu upewnij się, że nie podejmiesz się niczego, nie wiedząc, co robisz.

Web Design może być ekscytującym środkiem do osiągnięcia pożądanego zawodu. Jeśli projektowanie stron internetowych jest zrobione dobrze, to może naprawdę dodać do swojej strony potencjału marketingowego. Zacznij teraz, i używaj tego, co jest w tym artykule, aby pomóc Ci odnieść sukces.