Pracowity dzień

Pracowity dzień

Podstawą funkcjonowania znacznej większości firm i przedsiębiorstw jest sprzedaż. Nie przypomina ona jednak w niczym tej sprzed kilku dekad. To wielokanałowy proces, wybiegający znacznie dalej za lokalny rynek. A może by tak znaleźć pracę w sprzedaży i spróbować swoich sił w tej dziedzinie? Czemu nie!

System call center. Sprzedawaj skuteczniej i wygodniej

System call center należy do jednych z najbardziej popularnych i skutecznych systemów sprzedaży. Wbrew pozorom sprzedaż nie zaczyna i nie kończy się tylko na rozmowie telefonicznej. To szereg wielu procesów i działań, których zadaniem jest skrócenie czasu obsługi, filtrowanie procesów według priorytetów. To również obsługa posprzedażowa i reklamacje. Bez scentralizowanego i zwartego systemu, sprawna obsługa tysięcy klientów nie byłaby w ogóle możliwa.

Ogłoszenia oferty pracy. Wszystkie w jednym miejscu

Jedyne, co w życiu stałe, to zmiana. O tej starej prawdzie możemy się szybko przekonać szukając pracy. Wystarczy spojrzeć na ogłoszenia oferty pracy, aby znaleźć zajęcie dla siebie. W kraju i za granicą. Od najprostszych zadań, aż po wykwalifikowaną kadrę, a nawet jako prezes zarządu. Te i setki innych ciekawych ofert czekają na ludzi pragnących zmian, gotowych na nowe fascynujące wyzwania i chcących zdobywać nowe umiejętności. W tle pojawiają się również możliwości podjęcia pracy na całym świecie. I wszystko co musimy zrobić, to zajrzeć na jedną ze stron internetowych. To pierwszy krok do najlepszych decyzji w twoim życiu. Nie czekaj i chwyć pracę za rogi!

Tanie tusze do drukarek Brother. Drukuj więcej za niższą cenę

Drukarki atramentowe wciąż należą do najczęściej używanych urządzeń biurowych. Zresztą nie tylko biura i instytucje korzystają z drukarek atramentowych. Z powodzeniem znajdziemy je w domach, jako jedne z nieocenionych pomocy naukowych. Największym problemem, z którym borykają się użytkownicy drukarek jest koszt wydruku, uwarunkowany kosztem zakupu tonerów. Na szczęście mamy możliwość znacznego obniżenia kosztów decydując się na zamienne tusze do drukarek. Brother, jako jeden z wiodących producentów urządzeń wielofunkcyjnych oferuje setki modeli drukarek atramentowych. Do większości z nich znajdziecie tańsze od oryginałów zamienniki, które w niczym, oczywiście oprócz znacznie niższej ceny, nie różnią się od oryginału. Zarówno pod względem wydajności, jak i jakości wydruku. Zróżnicowane pojemności tonerów pozwalają wybrać najbardziej ekonomiczny wariant. Czy trzeba czegoś więcej?