Poznaj zalety COMARCH ERP OPTIMA!

Poznaj zalety COMARCH ERP OPTIMA!

Jesteś przedsiębiorcą, który szuka sposobów usprawniających działanie firmy w aspekcie obsługi dokumentów, sprzedaży, handlu czy finansowym? W takim razie musisz jak najszybciej zakupić program Comarch ERP Optima. Z naszego artykułu dowiesz się, jakie korzyści przynosi to oprogramowanie.

Czym jest Comarch ERP Optima?

Comarch ERP Optima na polskim rynku jest jednym z najpopularniejszych programów dedykowanych dla małych i średnich firm funkcjonujących w każdej branży. Dzięki rozbudowanym algorytmom program pozwala obsługiwać różne obszary biznesowe. Tym samym firmy dzięki Comarch ERP Optima mogą obsługiwać klienta, sprzedaż w sieci, rozwiązania mobilne, elektronicznie faktury, system płacowy, sprzedaż czy nawiązywać handel z magazynami. Oferowane usługi w tym programie przekonały już wiele biur rachunkowych, doradców podatkowych czy księgowych. Na stronie producenta można przeczytać, że oprogramowanie znalazło się już u 70 000 przedsiębiorców. Taki wynik robi wrażenie i potwierdza skuteczność tego oprogramowania. Oprogramowanie można zakupić zarówno w wersji online, jak i stacjonarnej.

Comarch ERP Optima w wersji online

To tak naprawdę Optima w chmurze. Oznacza to, że program jest dostępny w internecie. Funkcjonująca w taki sposób Optima upraszcza i automatyzuje zadania z obszaru ewidencjonowania sprzedaży, prowadzenia księgowości oraz kadr i płac, a także realizuje analizy historyczne i bieżące dotyczące firmy. Do systemu można zalogować się w łatwy sposób poprzez przeglądarkę internetową. System jest obsługiwany przez środowisko Windows oraz dedykowaną aplikację, która ułatwia dostęp do Optimy. Optima w chmurze jest ściśle ukierunkowana dla małych i średnich przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Co więcej, oprogramowanie łączy się z największym portalem z zakresu księgowości, co czyni go unikatowym produktem. Z uwagi na to, że program jest dostępny przez przeglądarkę, klient płacą stałą miesięczną opłatę.

Comarch ERP Optima w wersji stacjonarnej

Program w wersji stacjonarnej przede wszystkim znajduje się już na komputerze, jednak również można go włączyć za pomocą przeglądarki internetowej. Jest to duże udogodnienie zwłaszcza dla pracowników pracujących zdalnie. W wersji stacjonarnej klient płaci od razu jednorazowo za dostęp do programu. I w tym przypadku program również jest obsługiwany przez środowisko Windows.

Przedsiębiorcy, którzy jeszcze się zastanawiają nad nabyciem takiego programu, mogą go przetestować w wersji demo. Taka wersja jest dostępna przez 60 dni.